2017 Audi A5 Filomuzda !

Yeni A5 ledlerinin hassas ışık çıkışı, yüksek enerji verimliliği sağlamasına rağmen aynı zaman da yorgunluğu azaltır, doğal gündüz ışığa çok yakın bir ışık rengi ile isteğe bağlı tam LED farlar bulunuyor.

Tüm yeni A5 2.0 TFSI motoru en son nesil ile donatılmıştır. FSI doğrudan benzin enjeksiyonu ve turboşarj: ileri, güçlü ve verimli bu motor, Audi gücünü ortaya koyar A5 modelinde ilk kez, 2.0 TFSI için yeni geliştirilen motor konsepti mevcut olacak ve önden çekişli ile eşleştirilmiş. Bu performans sınırlamadan verimliliğini maksimize etmek için benzersiz bir valf zamanlama sırasını kullanır ve bu işlemde iki motora sahip inanılmaz bir etki yaratır.

S Tronik

Yeni 7 vitesli S tronic çift kavramalı şanzıman otomatik avantajları ile manuel şanzımanın sportif özelliklerini birleştirir. Vites kolu en az 0,2 saniye içinde meydana gelen, orada ki güç akışında herhangi bir kesinti düşük yakıt tüketimine neden olur ve yüksek verimlilik sağlar.

Quattro

Sektörün önde gelen quattro dört tekerlekten çekiş sistemi, dinamik kullanım ve üstün güvenlik mükemmel bir denge oluşturur. Koşullar değiştiğinde, sistem her türlü hava ve tüm yol koşullarında maksimum çekiş sağlamak amacıyla çeşitli tekerleklere güç aktarır.

2017 Audi A5 aracını filomuzdan temin edebilirsiniz.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.