Aracımı Kirala, Dikkat Edilmesi Gerekenler..!

17.02.2020

Aracınızı kurumsal Firmalara Kiraya Vermekmi İstiyorsunuz ozaman dikkat edilmesi gerekenler nelerdir sizler için hazırladık.

Her İşin başı şözleşmedir söz uçar yazı kalır sözleşmelerimize noter onaylı olması önemli etkendir.

Kiraya verdiğiniz firma şahıs firması yada limited şirketi olması:  bunun önemi şahıs firmaları hemen açılıp hemen kapanır.

Çalıştığınız firma kurumsal firmalarla çalışması: kurumsal firmalar araç kiralamada yıllık anlaşma yapıldıgında aracınız daha az deforme olur günlük kiralamarda aracın kaza riski daha fazladır.

Yıllık km anlaşması:, çünkü aracınızla para kazanmak isterken aracınızın degerinden olabilirsiniz, 50.000 km ile 150.000 km arasındaki aynı model araç arasında ortalama 15.000-20.000 tl arasında fark vardır. km sınırlandırılması yapılmalıdır. sözleşmeye eklenmelidir. 20.000 tl olan yıllık kaybınız aracına göre yıllık kazancınızın kaybı olabilir.

Aylık ödemeler: Aylık ödemeler her ayın belirli bir günü sözleşmeye yazılmalıdır. ve alt madde olarak sözleşmede araç ödemeleri ödeme gününde yapılmadığı takdirde ruhsat sahibi sözleşmeyi fesh etme hakkına sahiptir. maddesi olmalıdır.

Trafik Cezaları: Trafik cezaları hgs ogs özel köprü ve otoyol geçişleri kiralayan şirkete ............... tarihinden itibaren...........................................şirketine aittir. maddesi olmalıdır.

Ve önemli maddelerden biride ,

Sözleşme Fesh: Sözleşme fesh maddesinde aracı 12 -24-yada 36 ay kiralama yaptıgınızda aracınızı 12 ay süresi bitimine kadar şirketten alamazsınız bunun için OZAT OTOMOTİV SAN.TİÇ.LTD.ŞTİ. Olarak bu maddeyi ...../....../....... tarihinde kiralanan plakalı aracın sözleşme süresi öncesinde ruhsat sahibi sözleşmeyi fesh etme hakkına sahiptir. yalnız 21 iş günü öncesi OZAT OTOMOTİV SAN. TİÇ. LTD. ŞTİ. resmi olarak mail adresimize yada şirket yetkililerine bildirmesi yeterlidir. maddesini ekliyoruz. yani aracınızı şirketimize 12 aylık anlaşma yapıldığında aracınızı sizin isteğiniz üzerine sözleşmeyi fesh etme hakkına sahip oluyorsunuz.

Araç kiralama, sözleşme, yada diğer bilgiler için bizi 0850 885 2 212 müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.
Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.