Atatürk Havalimanı Araç Kiralama


 Atatürk Havalimanı Araç Kiralama.

 Ozat Araç Kiralama olarak, İstanbul`da Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı`nda araç kiralama hizmeti sunmaktayız.

OZAT ARAÇ Kiralama 2008 yılında %100 Türk Sermayesi ile istanbul`da kurulmuştur. Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde hızla büyümüş ve Türkiye`de araç kiralama sektöründe önemli bir firma haline gelmiştir.

Sitemiz İnternet üzerinden online araç kiralamak isteyen müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde araç rezervasyon imkanı tanımaktadır. 

Ödemelerinizi araç tesliminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Bütün Araçlarımızda hgs  mevcuttur. Araç dönüşünde hgs ücreti hesap edilerek alınmaktadır. 

Araç filomuz 2014 2015 2016 model araçlardan oluşmaktadır.

Araçlarımızın tamamı şirketimiz adına kayıtlıdır.

OZAT Araba Kiralama, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı`nda ucuz ve kaliteli araç kiralama hizmeti için en doğru adrestir..

Daha önce araç kiralayan müşterilerimizin sonraki araç kiralamalarında, indirim uygulanmakta ve müşterilerimizin firmamıza bağımlılığı ödüllendirilmektedir. 

Bizim farkımız kalitemizdir.Kalite standardı olarak her işletmenin satış sonrası hizmetleri Önemlidir.Araçlarımızın bakımları kendi servislerimizde en kaliteli yedek parçalarla yapılmaktadır.Bu nedenle yolculuk esnasında hiçbirşekilde yolculuğunuzu aksatacak sorunlarla karşılaşmazsınız.Herhangi bir sorun olması durumunda 7/24 yol yardım servislerimizle siz müşterilerimizin yardımına koşmakla görevli personellerimiz sizlere hizmet verebilmek için beklemektedir.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.