Hadımköy Araç Kiralama

Hadımköy Araç Kiralama

Firmamız Hadımköy ve yakınlarında bulunan müşterileri için Hadımköy araç kiralama hizmeti vermektedir. İstanbul’un Çatalca ilçesinde yer alan Hadımköy’den istediğiniz bir yere filomuzda yer alan araçlarımızla güvenli ve rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Rezervasyon yaptırdıktan sonra belirlediğiniz adresten aracınızı alıp yine belirlenen tarihe kadar seyahatin tadını çıkarın.

Hadımköy araç kiralama hizmeti bakımlı araçlarla sağlanmaktadır. Rezervasyon yaptırırken ekonomik, orta, lüks araç gruplarımızı inceleyerek istediğiniz birini seçebilirsiniz. Araçlarımızın tüm muayene ve bakımları periyodik olarak yapıldığından firmamız seyahat sırasında sorun yaşamayacağınızı garanti etmektedir. Olası problemlerde de müşterisinin 7/24 yanında yer almakta, sorunun çözümü için gerekli tüm yollara başvurmaktadır. Üstelik bahsettiğimiz tüm bu kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sağlamaktayız.


08508852212

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.