Hayaller. Ve hayalleri gerçeğe dönüştürme cesareti.

Panamera Sport Turismo düşüncesi

Karşınızda bir spor otomobil duruyor. Önde olmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunan. İşinizde. Günlük yaşamınızda. Ve günlük yaşamınızdan uzaktayken. İşiniz çok mu yoğun? Hep görmek istediğiniz yerler mi var? Hala gerçekleştiremediğiniz sportif hedefler? Haydi başlayalım.

Kabul et, uygula, yap. Bu, Panamera Sport Turismo modellerinin ardındaki ilke. Sportifliği tartışmasız, günlük pratikliği kusursuz bir otomobil ve sadece Porsche’de değil, tüm dünyada yeni standartlar belirleyen bir tasarım. Hangi segmentte? Hiçbiri. Ve kesinlikle küçük bir konumda değil. Bunun yerine doğrudan yolu fethetmeyi tercih ediyor.

Yeni nesil yüksek güçlü motorlar ile. Alışılmışa karşı koyma cesaretinden güç alıyor. Yeni bir Porsche? Sıra dışı bir Panamera? Yeni Panamera Sport Turismo modelini en iyi tanımlayan, kendisi.

Bir sonraki adımın ne olduğunu başkalarından duymayı beklemek istemeyenler için. Kalkıp harekete geçme cesaretine sahip olanlar için. Tercihen, düz ileri.

Yeni Panamera Sport Turismo. Maceraya devam.

Yeni Sport Turismo modelleri, Panamera ilkesini tam anlamıyla yansıtıyor: performans ve konfor birer çelişki değil, tek bir varlık. Dinamik özellikler ve verimlilik de; mühendislerimiz, ikisini de artırmak için aynı gayretle çalıştı.

Bunlar iyi ve güzel, ama Sport Turismo formunda, yeni Panamera bir adım daha ileri gidiyor. Üstelik sadece tasarımda değil. Tavizler aramak yerine, kariyer, aile, boş zamanlar ve sürüş keyfi arasında dinamik bir denge için rakipsiz bir tarza sahip. 4 +1 oturma konsepti. Baş ve bacaklar için bol alan. İster sunum klasörleriniz, ister karbon fiber yarış bisikletiniz, ister bavullarınız için olsun, muazzam bir bagaj kapasitesi. Veya o özel VIP ile bir toplantı için: siz.

Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport) veya arka aks yönlendirme sistemi gibi şasi kontrol sistemleri, sürüş deneyimini yoğunlaştırıyor ve güvenliği artırıyor. Porsche InnoDrive gibi destek sistemleri, sürüşü daha güvenli ve daha rahatlatıcı hale getiriyor. Porsche Connect sayesinde, tüm Panamera Sport Turismo modelleri dijital dünyaya bağlı. Geleceğe doğru yola koyulurken ihtiyacınız olan her şey bizde 0850 885 2 212 


Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.