İzmir'de Araç Kiralamanın Tam Zamanı

Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri İzmir, Ege’nin ortasında ve İzmir Körfezi çevresinde yer alıyor. İzmir ve çevresindeki birbirinden güzel yerlere ulaşmanız için en pratik yöntemlerden biri araç kiralamak. Ozat Car  Adnan Menderes Havalimanı  yada Ozat Car  Alsancak  şubelerinden araç kiralayarak İzmir ve çevresindeki seyahat planlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mükemmel havasıyla sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak olan şehirde, güne sıcak bir boyoz yedikten sonra Alsancak Kordon’da yürüyüş yapıp sahil şeridini keşfederek başlayabilirsiniz. İzmir, büyük bir şehir olmasına rağmen, sakin ve rahat insanlarıya özellikle İstanbulluları şaşırtıyor. Deniz kokan sokakları, farklı kültürlerin buluşma noktası olması nedeniyle zengin bir kültürel ve tarihi geçmişe sahip olan kentin merkezinde gezilip görülmesi gereken yerler saymakla bitecek gibi değil. Hem kenti hissetmek hem de soluklanmak için Konak’taki Kemeraltı Çarşısı, Karataş’taki Asansör, İzmir Fuar Alanı’nda bulunan Kültürpark, Saat Kulesi, Doğal Yaşam Parkı, St. Polycarp Kilisesi mutlaka görülmeli. Kumrusuyla meşhur olan İzmir’in çöp şişini de tatmadan şehirden ayrılmamanızı tavsiye ederiz. İzmir’e gelmişken biraz da Ege keyfi yaşamak isteyenler için şehir civarındaki belli başlı alternatiflere de bir göz atalım.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.