Kamu kurum ve kuruluşlarında ,şirket ve firmalarda çalıştırılmak üzere uzun dönem iş garantili binek araçlar aranmaktadır.


Bizler Otomobillerinizin işletilmesi, kurumsal firmalara kiraya verilmesi konularında sizlere çözüm ortağınız olarak hizmet veriyoruz.Kurumsal Filo Kiralama sektöründe yılların getirdiği tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun şartlarda sunmayı kendimize hedef seçtik.Yeni aldığınız veya kullanmadığınız, kiraya vermek istediğiniz aracınızı getirin.       Şirketimize getireceğiniz lüks araçlarda ücretsiz olarak size orta seğmentlerde kiralayabileceğiniz araçlar veriyoruz.araçların tüm bakımları kasko sigorta muayne lastik değişimi, v.s maliyetleri şirketimize ait oluyor.ve şirketimizden ücretsiz aldığnız araçlar ile şirketimize getireceğiniz lüks orta seğment araçları telefonunuzdan mobil uygulama ile 7/24 takip edebilirsiniz sıfır araç gruplarında araçların değer kaybı ozat otomotiv san. ve tiç ltd şti'ne aittir.                                                                                                                                          Siz aracınıza değil Aracınız Size Çalışsın..

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.