Kiralık Araç Kampanyaları

Kiralık araç kampanyaları, yılın farklı dönemlerinde uygulanan bir avantajdır. Bayramlarda, yaz ve kış aylarında farklı kampanyalar düzenlenmekte, bu kampanyadan yararlananlar, sınırlı bir zaman diliminde çok uygun fiyatlara araç kiralamaktadır. Ayrıca online araç kiralama kampanyası da düzenlenmekte, bu kampanya ile araçlar belli bir fiyat indirimi ile kiralanabilmektedir. OZAT Rent a Car, dönem dönem araç kampanyası düzenlemektedir. Belli dönemler için geçerli olan indirim kampanyalarında özelikle gurbetçilere yönelik olarak düzenlenen avantajlar da yer almaktadır. Kampanyaların ekonomik ve orta sınıf araçlar için geçerli olduğu bilinmelidir. Lüks araçlar ve VIP araçlar kampanya dışında tutulmaktadır. Araç kampanyalarının takip edilebilmesi için firmanın web sayfasının takip edilmesi gereklidir. Çünkü genellikle kampanya duyuruları firmaların internet sayfalarında duyurulmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanıldığında en uygun şartlarda araç kiralayabilmek mümkün olmaktadır.

Resmi ve Dini Bayramlarda Avantaj Sunulmaktadır

Kiralık araç kampanyaları arasında özellikle resmi ve dini bayramlardakiler dikkat çekmektedir. Örneğin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda OZAT Rent a Car tarafından, belli zaman dilimi kapsamında indirim avantajı sunulmaktadır. Özellikle web sitesi üzerinden peşin ödemelerde belli bir oranda indirim avantajı da sunulmaktadır. 1 Mayıs için de fırsat kampanyaları düzenleyen OZAT, bu kampanyaya günübirlik kiralama hizmetini dahil etmemektedir. Genellikle kampanyadan yararlanmak için 3 günlük araç kiralanması gerekmektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile de indirim kampanyaları düzenlenmektedir. Bu kampanyaların başka kampanyalarla birleştirilmesi söz konusu olmamaktadır. Kadınlara özel olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için de sınırlı sayıda araç için kampanya hazırlanmaktadır. Ayrıca diğer önemli günlerde de uygun fiyata arat kiralamak mümkün olabilmektedir.

Yaz ve Kışa Farklı Kampanya

Kiralık araç kampanyaları, yaz ve kış aylarına özel farklı fiyatlarla düzenlenebilmektedir. Ozat Rent a Car, sömestr tatili için de fırsat kampanyası düzenleyebilmektedir. Ayrıca 14 Şubat Sevgililer günü için de özel bir kampanya düzenlenmesi söz konusu olabilmektedir. Bu kampanyalar takip edildiğinde, şehir içi ve şehirlerarası yolculuklar için uygun şartlarda araç kiralanması mümkün olmaktadır. Ancak aracın şehirlerarası yolculuk için kiralandığı bildirilmelidir. Bu, kiralayan için çoğu zaman artı bir avantaj olabilmektedir.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.