mall of istanbul oto kiralama hizmetleri...!!!!

AVM, konut ve ofisten oluşan ve Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Mall of İstanbul, aynı zamanda bir kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekmektedir. 

Mall of İstanbul Projesi, TEM Otoyolu üzerindeki Mahmutbey gişelerinin yanında gerçekleştirilen bir yatırımdır. Atatürk Uluslararası Havalimanı’na beş kilometre mesafede yer alan arazinin çok yakınında, projesi tamamlanmış metro hattı da bulunmaktadır. 

İstanbul için müşterilerin tüm günlerini geçirebilecekleri yeni bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Mall of İstanbul 350 mağazalı ve 4.000 araç kapasiteli alışveriş merkezinin %30'u eğlence ve yeme içme alanlarına ayrılmış durumda. 10.045 m²'si çocuk eğlence, 8.962 m²'si 16 salonda 3.050 koltuk kapasiteli sinema kompleksi ve 9.481 m² sergi, 700 koltuk kapasiteli konferans / tiyatro salonuyla zenginleştirilmiş 154.457 m² BKA'lık bir alana inşa edildi. Avrupa’nın en büyük Eğlence Kolonisi MOİPARK özel üretilmiş adrenalin yükseltici dev salıncaklarıyla İstanbullulara unutulmaz renklilikler sunuyor.

ozat carrental 08508852212

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.