Mercedes-AMG GT R EFSANESİ,

Mercedes-AMG GT R Hakkında
Yeni Mercedes-AMG GT R ile birlikte Mercedes-AMG GT ailesi, AMG ürün gamının tepe noktasını yeniden şekillendirdi. Alman Pist Şampiyonası (DTM) gibi motor sporları etkinliklerinde yarışan AMG GT3 modelinden elde edilen bilgi birikimi ve deneyim, yeni Mercedes-AMG GT R geliştirilirken değerlendirildi.

3,6 saniyelik 0-100 km/s hızlanma ve 318 km/s’lik maksimum hız değerleri, pist kullanımındaki üstün sürüş dinamikleri ve hızlı tur zamanları beklentileri en iyi şekilde karşılıyor.

‘AMG green hell magno’ adındaki özel renk ‘Green Hell’ olarak da bilinen efsane Nürburgring pistine görsel olarak gönderme yaparken yine bu renk Mercedes-AMG GT R’ın Nürburgring pistinde geliştirildiğini ve köklerinin pistten geldiğini vurguluyor.

Alüminyum ve karbon malzemeler kullanılarak zekice uygulanan hafif yapı prensibi, gücü daha da artırılan çift turbo beslemeli V8 silindirli motor, motorla kombine edilen yedi ileri oranlı çift kavramalı spor şanzıman, aktif yapı elemanlarına sahip yenilikçi aerodinamik kit, arka tekerleklerin direksiyon açısına bağlı olarak dönebilmesi ve uniball tipi mafsallara sahip yeni yürüyen aksam üstün pist performansını beraberinde getiriyor.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.