Ozat Araç Kiralama Şikayet,

Ozat Araç Kiralama Şikayet,

Ozat Araç Kiralama Şikayet var yazılı web sitelerinde yazılı asılsız şikayetlerin yanıltıcı ve sahte hesaplarla yazılmış olduğu üyeligin açılmış olan telefon numalaralarının servis dışı ve açılan maillerin herhangi bir sahibi olmadığı İEM' n yapılan şuç başvurusunda kanıtlanmıştır.

Ozat Araç kiralama şikayet var yazısında yazılan ve 1000 tl provizyon başlıklı şikayetlere yada 500 tl provizyon şikayetlerinde 350 tl ödendi 150 tl ödenmedi gibi başlıklarla yapılan şikayetleri web sitemizden cevaplıyoruz.

Firmamızın aktif olarak kullandıgı info@ozatrentacar.com.tr infoozatrentacar.com ozatrentacar@gmail.com mail adreslerimize herhangi bir uyarı iletisi gelmemiştir.

Ozat Araç Kiralama Türkiye geneli kiralık araç hizmeti vermektedir. ve Ozat ofislerinden kiralanan araçlar bayiliğimiz verdiğimiz firmalarımız ile tek bir sistemden çıkış yapılmaktadır. kampanyalarımız bir olup ve ozat ofislerinden daha önce 1 günlük araç kiralama hizmeti alan müşterilerimiz dahilinde 2. sefer araç kirlama hizmetlerinde araç kiralama ön provizyon bloke karttan para cekme yada kart bilgileri gibi bilgiler yada ücret talep edilmemektedir. 

Şirketlere uzun dönem araç kiralamalarında provizyon alımamaktadır.

Şirketlere uzun dönem kiralama esnasında 12  24  36 ay gibi sözleşme yapılması dahilinde şirketlerin sözleşmeyi erken fesh durumunda her hangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Yıllık araç kiralama hizmetlerimiz km sınırımız yapılan anlaşmaya göre değişir 12 ay sözleşmesinde yıllık 35.000 km sınırı olan aracımızda 5.000 km opsiyon vardır ve 5.000 km aşımının herhangi bir ücret talebinde bulunamaktadır.

Aylık araç kiralamada km sınırımız araca göre değişir ve ortalama km sınırımız 4000 km dir, ve 500 km ye kadar opsiyonumuz vardır, 500 km için herhangi bir ücret talebinde bulunulmaz.

Firmamızda yada Ozat Araç kiralama Firmasına baglı olan şirketlerimizden kiralanan araçların teslim edilme şartları sözleşmeşlerimizde maddelenmiştir. ilk defa araç kiralayan müşterilerimize teslim anında özel oto yol ucret geçişleri veya varsa trafik cezaları gösterilmektedir ve teslim evrağına kesilecek ücretlerin miktarı yazılıp müşteriye imza altına alınmaktadır.

Madde:13 - İş bu sözleşmeden doğacak herhangi bir anlaşmazlık durumunda İSTANBUL Mahkemelerinin yetkili olduğunu taraflar kabul etmişlerdir.

Müşteri ile elden nakit ödeme alınmaz ödemeler kredi kartı ile kart bilgileriniz alınmadan yada OZAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ resmi iban numaramıza faturalı olarak alınmaktadır.

OZAT ARAÇ KİRALAMA ŞİKAYET VAR'da yapılan şıkayetlerle ilgili haberlerin asılsız oldugu belirtilmiştir.

Firmamızdan kiralama yapılan araçların trafik cezaları hgs geçişleri firmamıza ait değildir.

Online Kiralama sistemi ile yapılan Araç kiralama sistemine bağlı bulundugumuz için trafik cezaları plakaya yazılan ve müşterinin ismine cıkan cezalardır. ve  araç tesliminde müşteriye belge ile ibrazı yapıldıktan sonra kredi kartına konulan blokeden kesilmektedir.

İtiraz halinde cezanın 15 iş günü öncesi indirimli %20 ödendikten sonra 15 iş günü içerisinde baglı bulunan mahkemelere itirazı yapılabilir.

Ozat Araç kiralama Firmasından yapmış oldugunuz araba kiralama hizmetinizden veya trafik cezası itiraz km aşımı yada farklı sebeblerden yaşanan olumsuzlukları 0212 806 92 11, 0850 885 2 212, 0212 549 67 33, 0543 549 67 33, numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirisiniz.


Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.