Ozat Car Atatürk havalimanı

İstanbul Atatürk havaalanı ziyaretçilerine hem geleneksel Türk mutfağından, hem de uluslararası mutfaklardan lezzetli yiyecekleri sunan çok sayıda kafe, bar ve restorana sahiptir. Türkiye’nin en büyük havaalanı olan İstanbul Atatürk Havaalanı aynı zamanda doğu ve batıyı birbirine bağlayan eşsiz konumuyla da her yıl milyonlarca transit ziyaretçiyi de ağırlamaktadır. Özelikle çocuklarıyla seyahat edecek olanlar için de bebek altı değiştirme ve eczane gibi kolaylıklara sahiptir. Ayrıca hediyelik eşyalar ve Duty Free mağazaları yanında dünyanın en önde gelen lüks markalarının yer aldığı mağazaları da bulabilirsiniz. Havaalanında 24 saat hizmet veren sağlık ve ilkyardım ünitesinin yanında, dini vecibelerini yerine getirmek isteyenler için de özel ibadethaneler mevcuttur.

Başta “Orta Doğu ve Balkanlar’ın En Güvenli Havalimanı” olma üzere çok sayıda ödül sahibi olan İstanbul Atatürk Havaalanında yolcuların rahatlığı için her detay düşünülmüştür.

ozatrentacar belirli bir tarih veya hatta varış noktası dahi girmeksizin İstanbul Atatürk havaalanına ya da kalkış noktası İstanbul Atatürk havaalanı olan  en uygun kiralık araçları bulmanızı sağlar.  Güncel atatürk havalimanı kiralık araç fiyatlarını gözatmak için yenilenen web sitemizden ozatrentacar.com güncel araç fiyatlarını görebilir ve araç rezervasyonu yapabilirsiniz, Hem zamandan hem de paradan tasarruf edin. ve ücretsiz adrese araç tesliminden faydalanın.


Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.