Ozat Otomotiv sanayi ve ticaret ltd şti.


Aracını kullanmıyor musun? 

Araç fazlalığın mı var?

Yatırım yapmak mı istiyorsun? 

Aracınızın her hangi bir borcu yoksa ve 1 yaşındaki aracınızı örneğin 6 ay veya 36 aylık sözleşme ile bıraktığınızda  İster giderlerinize ek olarak kullanır isterseniz yatırımınızı çoğaltmak adına kendinize ikinci bir araç alabilirsiniz böylelikle ikinci bir araç sahibi olmuş olursunuz. Sözleşme süresi dolduğunda aracınızı geri alabilir,dilersenizde takasa sokarak modelini yükseltip çalışmamıza devam edebilirsiniz.

ARAÇLARI NASIL KİRAYA VERİYORUZ.

Araçlarımızın tamamı profesyonel ekibimizle hiç bir hukuki sorumluluk atlanmadan yasal olarak kiralanır ve 1-3 yaş arasındaki tüm araçlar en az aylık  olarak müşterilerimize kiraya verilir.Günlük kiralamamız yoktur.

CEZA TAKİPLERİ

Araç OZAT Car sistemine kaydedildiği andan itibaren Trafik şube ve asayiş birimlerine kayıt edilir anlık trafik ve HGS,OGS geçişleri sistemimize yansır.

MÜŞTERİ KONTROLLERİ

Müşterilerimizden yasal tüm evrakları getirmeleri istenir ayrıca kiraya verilmeden önce KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi) programına kayıt edilir müşterinin aranması,yakalaması var ise kolluk kuvvetler aracı kiraya çıkartmadan ofisimize gelerek bu kiralamayı engeller, eğer kiradan sonra her hangi bir olaya karışır ise araç ruhsat sahibi hiç bir şeyden sorumlu tutulmaz.

KAZALAR ,DEĞER KAYBI VE YIPRANMA PAYI

Her hangi bir kazada kazada aracın değer kaybı için avukatlarımız sizin adınıza başvuru yapar, 3 ila 8 ay içerisinde araç değer kaybı araç ruhsat sahibinin adına bankaya yatırılır.

Aylık ve Yıllık bazında kiralamalarımız vardır,buda aracın yıpranma payı yok denecek kadar az olmasını sağlar.

Araçlarınızı 3 yıl sonrasında aynı değere satma  ve satın alma garantisi veriyoruz.

OZAT OTOMOTİV 0850 885 2 212

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.