PEUGEOT 301 ÖZELLİKLERİ VE TÜM DETAYLARI KİRALAMAK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR HUSUSTUR

Geniş bir açıyla açılan kapılar, geniş ve modern tasarımlı bir yaşam alanına erişim sağlıyor. Son derece çekici bir ön konsol tarafından domine edilen yaşam alanı, rahat ve konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Sürücü, ergonomik koltuğuna otururken yükseklik ayarlı deri direksiyon simidi ve koltuğu ile ideal sürüş pozisyonunu ayarlayabiliyor. Sürüş esnasında ise gözünü yoldan ayırmadan sol eliyle hız sınırlayıcı/hız sabitleme sistemini ve sağ eliyle müzik sistemini kumanda edebiliyor. Gösterge panelindeki bilgi ekranı ise sürücüye ihtiyacı olan bilgileri aktarıyor. Orta konsolun en üstünde gümüş bir çerçeveyle vurgulanan 7 inç büyüklüğündeki kapasitif dokunmatik ekran yer alıyor. Yeni nesil ünite Tom Tom navigasyon ve geri görüş kamerası için arayüz olarak görev yapıyor. Merkezi ekranın altında iklimlendirme sisteminin kumanda paneli yer bulurken elektrik kumandalı camların düğmeleri ise vites konsolunun sol ve sağ yanında konumlandırılıyor. 

 

Yeni Peugeot 301, Tekno Gri, Titanyum Gri ve Oasis Mavi olmak üzere üçü yeni ve her biri 301’in karakteri ve tarzıyla uyumlu toplam yedi farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Yaşam alanı ise açık veya koyu olmak üzere iki farklı renk alternatifine sahip. Allure donanım seviyesinde Adamantium adındaki kumaş döşemelerle koyu renk devreye girerken yine aynı donanım seviyesinde yarı deri bir alternatif de sunuluyor.

0212 549 67 33
0553 012 84 88 

0850 885 2 212 

www.ozatrentacar.com.tr
www.ozatrentacar.com.tr 
info@ozatrentacar.com.tr

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.