şehirler arası iş gezisi ve toplantılara şoförlü lüks araçlar OZAT GROUP 'dan

Yurt dışından yada şehirler arası mesafelerden gelecek konuklarınızı sizin yerinize karşılama ve ağırlama hizmeti sunuyoruz. İş sektöründe; toplantı, seminer, fuar organizasyonları ve turistik amaçlı gelen misafirlerinizi, son model bakımlı araçlar ve deneyimli şoförler eşliğinde havalimanında karşılıyor ve gideceği adrese kadar götürerek yerleşmesine yardımcı oluyoruz. Türk misafirperverliğinden ödün vermeden güler yüzlü bir yaklaşımla eşlik ettiğimiz misafirlerinize; şehir gezisi, alışveriş ve gideceği adresler arasında şoförlük hizmeti sağlıyoruz. Havaalanı Transferi, Rehberli Araç Kiralama, Şoförlü Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama ve Günlük Araç Kiralama gibi daha pek çok hizmet seçeneğini sunuyoruz.
Bakımları düzenli aralıklarla yapılan, lüks donanımlara sahip, temiz ve son model araçlarımız, hizmet vereceğimiz kişi sayısı ve bagaj miktarına göre belirlenerek hizmete sunulmaktadır. Ayrıca sadece araç temini değil, misafirlerinizin şehirde kalacağı süre içerisinde bütün gereksinim ve ihtiyaçları için gerekli olan organizasyonlarını da başarı ile gerçekleştiriyoruz. Otel, tekne gezisi, yemek, kültür gezisi gibi programları sizin ve konuklarınızın arzuları doğrultusunda hazırlayan firmamız, isabetli seçimlerle misafirlerinizin yanınızdan memnun ayrılmasını sağlayacaktır.

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.