VIP ARAC KİRALAMA

Sitemizde yer alan VİP Araçlarımızın içerisinde; televizyon, buzdolabı, elektronik masa ve 220 elektrik çıkışı yer almaktadır. Koltuklar orjinal deri döşeme olup sizlere konforun zirvesini sunmaktadır.

Araçlarımızın tamamı D2 belgeli olup, Full rent a car kaskoludur. Ayrıca şehir içi dolaşım belgesine sahip olmakla birlikte Türsab belgemizde mevcuttur. Araçlarımızın servis bakımları zamanında yapılmakta ve teslimat öncesi yol bakımları da tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Firmamızdan tarafınıza tahsis edilecek araçlar düşük km' de olup üst model hasarsız araçlardır.

Bu bağlamda firmamız sizlere kusursuz bir seyahat sunmaktadır. Firmamızdan bu hizmeti şoförlü ve şoförsüz olarak temin edebilirsiniz. Sizler firmamızdan hizmet alabilmek için iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşarak araçlar ile ilgili rezervasyon işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

OZAT VİP, ARAÇ KİRALAMA HER TÜRLÜ LÜX ARAÇLAR DAHİL OLMAK ÜZERE MÜŞTERİLERİMİZİN TÜM TALEPLERİNİ KARŞILAYACAK GÜÇTE OLUP GENÇ ARAÇ FİLOSU İLE DİLERSENİZ ŞOFÖRLÜ,UZUN DÖNEM VE GÜNLÜK HİZMETLER VERMEKTEDİR.

HİZMETTE SINIR TANIMADIĞIMIZ MÜŞTERİLERİMİZE TRANSFER HİZMETİDE SUNMAKTAYIZ.HER ZAMAN KALİTEYİ EN ÜST SEVİYEDE TUTAN OZAT CAR,MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTADIR.

ATATÜRK HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN HAVALIMANINA ARAÇ TESLİMATI YAPILIR.

7/24 HİZMET SUNMAKTAYIZ.

OZAT CAR 08508852212

Hızlı Rezervasyon ARAÇLARIMIZ

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

OZAT

Ozat'la Kirala Kazan

OZAT TRANSFER

GENİŞ LÜKS ARAÇ PARKURUMUZDAKİ ARAÇALRDAN TALEPLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA MARKA VE MODEL SEÇİMİNİ YAPARAK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ

Kasko & Sigorta Teklifi Al

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında Kasko ve sigorta teklifi alabilirsiniz.